preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ive Andrića Zagreb

Login

TECNO LOGIC - KEY TO THE FUTURE

Himna OŠ Ive Andrića

 

Upisi u osnovnu školu

školska liječnica Blaženka Kovačević-Petrovski

tel. 655 1554

sustav naručivanja: www.terminko.hr

Jelovnik

 

Kalendar rada škola
Školski dokumenti

ZDRAVLJE
Upisi u srednju školu

Sve o upisima za 2020/2021 školsku godinu možete pročitati na ucenici.com.


Svi važni dokumenti za upis u srednje škole za školsku godinu 2020/2021

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj ...

narodne-novine.nn.hr › sluzbeni › 2020_05_62_1240

Priloženi dokumenti:
Brosura-Idemo-u-srednju.pdf

Informacije za roditelje

Sigurnost na internetu

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Raspored zvona
0 7:10-7:55
1 8:00-8:45
2 8:50-9:35
3 9:45-10:30
4 10:45-11:30
5 11:35-12:20
6 12:25-13:10
1 13:30-14:15
2 14:20-15:05
3 15:20-16:05
4 16:10-16:55
5 17:00-17:45

 

 

Skole.hr

eLektire

eKnjiznica

online enciklopedija

Rješavanje zadataka iz matematike na web-u.

Tour de Matour

Projekt zaštite djece od opasnosti Interneta

Bojanke

 

 

 

 

Dodatna nastava 2020./2021.

Red.

broj

Nastavni predmet

Razred grupa

Ime i prezime učitelja izvršitelja

 

vrijeme

 

učionica

                     1.

RAZREDNA NASTAVA

 

 

 

 

2.

HRVATSKI JEZIK

1

DANIJELA STRMOTIĆ

Ponedjeljak, 11.35-12,20

 

3.  

ENGLESKI JEZIK

1

KATARINA VIRIĆ

Utorak, 7.20 – 8.00

 

4. 

MATEMATIKA

1

ALICA PETRIČEVIĆ

Ponedjeljak 12.25-13.05

 

5. 

MATEMATIKA

1

MARINA PAVLIĆ

Petak, 11.35 - 12.20

 

6.

MATEMATIKA

1

RENATA ŠIKIĆ MIHOLIĆ

Ponedjeljak, 5.sat ( 11.35-12.20)

 

7.

HRVATSKI JEZIK

1

STANISLAVA BAKIĆ

Četvrtak, 5.sat (11.35 – 12.20)

 

8.

MATEMATIKA

1

EDITA BREČIĆ

Četvrtak, 5.sat  (11.35-12.20)

 

9.

MATEMATIKA

1

RENATA GIZDAVČIĆ

Srijeda, 11.35- 12.20

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

 

10.

HRVATSKI JEZIK

1 (7.)

KATARINA BRKOVIĆ SAVIĆ

Srijeda, 6. sat

78 ili virtualna učionica

11.

HRVATSKI JEZIK

1 (8.)

BOŽENA KONČURAT DOBRINIĆ

Utorak, 13.00 - 13.45

91

12.

ENGLESKI JEZIK

2

STANISLAVA BODROŽIĆ, TEREZA MARAČIĆ

Maračić: četvrtak, 13.50-14.35

Bodrožić: četvrtak13.00-13.45

78 ili virt. uč.

Virtualnaučionica

13.

MATEMATIKA

1

MARINA VUKANČIĆ

Utorak, 13.15–14.00

virtualna

14.

MATEMATIKA

1

MIRO OJVAN

Petak 13.00-13.45

Učionica i virtualna

15.

MATEMATIKA

2

DIJANA KRUNIĆ

6.r. ponedjeljak 13.15-14.00

7.r.utorak 13:00_13:45

On-line

Virtualna, nastava uživo-matična učionica učenika

(dogovor)

16.

KEMIJA

2

(7.i 8.)

LJILJANA C. KOVAČ

Srijeda, 7.00-7.45

Četvrtak, 13:00-13:45

82 ili

virtualna

17.

BIOLOGIJA

1 (8. )

VIDA B. GATOLIN

Ponedjeljak, 13.00

91 ili virtualna učionica

18.

GEOGRAFIJA

1

DEJAN NEMČIĆ

Petak, 7.00 – 7.45

70 ili virtualna učionica

19.

POVIJEST

1

EDMIRA BELKO

 

Ponedjeljak, 13.00

Virtualna učionica

20.

NJEMAČKI JEZIK

2

(7., 8.)

LANA PEKARIK

8.r., Srijeda, 13.00

7.r., Petak, 14.40

Virtualna učionica

 

Dopunska nastava 2020./2021.

RAZREDNA NASTAVA

 

Ime i prezime učitelja izvršitelja

Raz.

Nastavni predmet

Vrijeme

RENATA ŠIKIĆ

1.

Hrvatski jezik

Matematika

Petak, 4.sat

SANJA MARKOVIĆ

1.

Hrvatski jezik

Matematika

Četvrtak 4. sat

DANIJELA STRMOTIĆ    

1.

Hrvatski jezik

Matematika

Utorak, 5.sat

( 11.35- 12.20)

STAŠA BAKIĆ

2.

Hrvatski jezik

Matematika

Srijeda, 5.sat

SONJA KOBEŠĆAK

2.

Hrvatski jezik

Matematika

Srijeda 5.sat

(11.35-12.20)

EDITA BREČIĆ

2.

Hrvatski jezik                Matematika

Ponedjeljak, 5.sat (11.35-12.20)

DAVORKA ŠKOF

3.

Hrvatski

Matematika

Ponedjeljak, 5. sat

(11.35-12.20)

VELIMIR MOSTOVAC

3.

Hrvatski

Matematika

Ponedjeljak,0.sat

RENATA GIZDAVČIĆ

3.

Hrvatski jezik

Matematika

Ponedjeljak, 5. sat

(11.35-12.20)

ALICA PETRIČEVIĆ

4.

Hrvatski jezik

Matematika

Četvrtak 5.sat

(11.30-12.20)

MARINA PAVLIĆ

4.

Hrvatski jezik

Matematika

Utorak,0. Sat

 

VALENTINA PIKEC

4.c

Matematika

Srijeda, 5. sat
(11.35-12.20)

MELITA ANTUNOVIĆ

1 (3.D/4.D)

Engleski jezik

Ponedjeljak, 0.sat

KATARINA VIRIĆ

1 (1.-4.)

Engleski jezik

Srijeda, 5. sat
(11.35-12.20)

ALEN VRANIĆ

3.D/4.D

HRVATSKI JEZIK

MATEMATIKA

HJ- Ponedjeljak 5. sat (11.20-12.05)

MAT- Četvrtak 5.sat

(11.20-12.05)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

Nastavni predmet

Razred grupa

Ime i prezime učitelja izvršitelja

vrijeme

učionica

HRVATSKI JEZIK

1 (8.)

 

BOŽENA KONČURAT DOBRINIĆ

Srijeda, 13:15 – 14.00

91 ili virtualna učionica

HRVATSKI JEZIK

2 (6. i 7.)

 

ŽELJKA DRNIKOVIĆ

6. r. ponedjeljak, 13:15 – 14:00

7. r. utorak,

13:00 – 13:45

U virtulanoj učionici

HRVATSKI JEZIK

1 (5.)

KATARINA BRKOVIĆ SAVIĆ

 

Petak, 0. sat

94

Ili virtualna učionica

HRVATSKI JEZIK

1 (7.D)

MATEA REBROVIĆ

MELITA ANTUNOVIĆ

 

PETAK, 6. SAT

 

10

ENGLESKI JEZIK

 

2 (6.i 7.)

TEREZA MARAČIĆ

 

 

Utorak 0.sat (6.r.)

Četvrtak 7.sat (7.r.)

89

78ili virtualna učionica

ENGLESKI JEZIK

2 (5. i 8.)

STANISLAVA BODROŽIĆ

Ponedjeljak 0.sat (8.r)

Utorak 0.sat (5.r)

Virtualna

učionica

ENGLESKI JEZIK

1 ( 7.D)

MELITA ANTUNOVIĆ

 

ČETVRTAK, 7. SAT

 

10

MATEMATIKA

1 (8.)

MIRO OJVAN

Srijeda 13:00 - 13:45

 

 

Učionica i virtualna

MATEMATIKA

2 ( 5. i 6.)

MARINA VUKANČIĆ

Utorak 6. sat  (5.r)

Ponedjeljak 7. sat (6.r)

 

virtualna

MATEMATIKA

1 (7.)

DIJANA KRUNIĆ

7.r. utorak 13:45-14:30 on line

Virtualna učionica, nastava uživo-matična učionica tog razreda

(dogovor)

FIZIKA

1 (7.)

TEA GLAVINOVIĆ

 

Ponedjeljak 7. sat

 

78

preskoči na navigaciju