preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ive Andrića Zagreb

Login
Upisi u osnovnu školu

školska liječnica Blaženka Kovačević-Petrovski

tel. 655 1554

sustav naručivanja: www.terminko.hr

Upisi u srednju školu

Svi važni dokumenti za upis u srednje škole za školsku godinu 2022./2023.

Upitnici za izbor zanimanja:

https://e-usmjeravanje.hzz.hr/   - razni upitnici za izbor zanimanja.

mrav.ffzg.hr/zanimanja – kraći upitnik za izbor zanimanja

· Informacije o upisima www.upisi.hr

TECNO LOGIC - KEY TO THE FUTURE

Školski dokumenti

Himna OŠ Ive Andrića

 

Jelovnik

 

Kalendar rada škola
ZDRAVLJE
Informacije za roditelje

Sigurnost na internetu

Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Raspored zvona

0

7:10-7:55

1

8:00-8:45

2

8:50-9:35

3

9:45-10:30

4

10:45-11:30

5

11:35-12:20

6

12:25-13:10

7.

13:15-14:00

1.

14:05-14:50

2.

14:55-15:40

3.

15:45-16:30

4.

16:35-17:20

5.

17:25-18:10

 

Skole.hr

eLektire

eKnjiznica

online enciklopedija

Rješavanje zadataka iz matematike na web-u.

Tour de Matour

Projekt zaštite djece od opasnosti Interneta

Bojanke

 

 

 

 

Raspored održavanja informacija za roditelje šk.g. 2021./2022. 

1. polugodište

Jutarnje informacije:

drugi, treći i četvrti tjedan u mjesecu

Popodnevne informacije - prema dogovoru s razrednikom

prvi tjedan u mjesecu : 8.- 12. studeni, 29. studeni - 3. prosinca

Osim navedenih termina poslijepodnevnih informacija, roditelj će po potrebi dogovoriti s razrednikom ili predmetnim učiteljem termin popodnevnih informacija.

NAPOMENA:

1. 11. 2021. je državni blagdan

2. i 3. 11. 2021. su jesenski praznici te se informacije prebacuju na

drugi tjedan studenoga.

18. 11. 2020. je državni blagdan

 

RAZRENA NASTAVA

Vrijeme informacija

Prije

podne

Poslije

podne

Učionica/

kabinet

 1.a

Alica Petričević

Utorak

8,50 – 9,35

Utorak

17 – 17,45

29

 

1.b

 

Marina Pavlić

Petak

9,45-10,30

Utorak

17 – 17,45

30

 

1.c

 

Valentina Pikec

Četvrtak

9,45-10,30

Utorak

17 – 17,45

27

 

2.a

 

Renata Š. Miholić

Srijeda

8,50-9,30

Utorak

17 – 17,45

12

 

2.b

 

Sanja Marković

Utorak

8,50 – 9,30

Utorak

17 – 17,45

10

 

 

2.c

 

Danijela Strmotić

Četvrtak

10,45-11,30

Utorak

17 – 17,45

14

 

3.a

 

Edita Brečić

Srijeda

8-8,45

Utorak

17 – 17,45

4

 

3.b

 

Stanislava Bakić

Utorak

9,45-10,30

Utorak

17 – 17,45

5

 

3.c

 

Sonja Kobešćak

Četvrtak

9,45-10,30

Utorak

17 – 17,45

15

 

4.a

 

Davorka Škof

Srijeda

9,45-10,30

Utorak

17 – 17,45

2

 

4.b

 

Velimir Mostovac

Ponedjeljak

9,45-10,30

Ponedjeljak

17,30-18,15

13

 

4.c

 

Renata Gizdavčić

Ponedjeljak

8,50 – 9,35

Srijeda

17 – 17,45

1

 

1./4.d

 

Dalija Domitrović

Ponedjeljak

10,45 -11,30

Po dogovoru

25

 

Engleski jezik 4.a, 4.b

Melita Anrunović

Srijeda

8,50 – 9,35

Po dogovoru

zbornica

 

Engleski jezik

Sanja Šokac

Ponedjeljak

11,30-12,25

Četvrtak

17 – 17,45

mala zbornica

 

Vjeronauk

Jelena Fujs

Srijeda

8,50 – 9,35

Srijeda

18-18,45

mala zbornica

 

Vjeronauk

Ivanka Osmak

Četvrtak

8,50 – 9,35

Četvrtak

17,30 – 18,15

96

41

 

Vjeronauk

Verica Čarapina

Četvrtak

9,45-10,30

Četvrtak

17,30 – 18,15

96

43

 

 

preskoči na navigaciju