preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ive Andrića Zagreb

Login

TECNO LOGIC - KEY TO THE FUTURE

Himna OŠ Ive Andrića

 

Upisi u osnovnu školu

školska liječnica Blaženka Kovačević-Petrovski

tel. 655 1554

sustav naručivanja: www.terminko.hr

Jelovnik

 

Kalendar rada škola
Školski dokumenti

ZDRAVLJE
Upisi u srednju školu

Sve o upisima za 2020/2021 školsku godinu možete pročitati na ucenici.com.


Svi važni dokumenti za upis u srednje škole za školsku godinu 2020/2021

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj ...

narodne-novine.nn.hr › sluzbeni › 2020_05_62_1240

Priloženi dokumenti:
Brosura-Idemo-u-srednju.pdf

Informacije za roditelje

Sigurnost na internetu

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Raspored zvona
0 7:10-7:55
1 8:00-8:45
2 8:50-9:35
3 9:45-10:30
4 10:45-11:30
5 11:35-12:20
6 12:25-13:10
1 13:30-14:15
2 14:20-15:05
3 15:20-16:05
4 16:10-16:55
5 17:00-17:45

 

 

Skole.hr

eLektire

eKnjiznica

online enciklopedija

Rješavanje zadataka iz matematike na web-u.

Tour de Matour

Projekt zaštite djece od opasnosti Interneta

Bojanke

 

 

 

 

Raspored održavanja informacija za roditelje šk.g. 2020./2021. 

1. polugodište

Jutarnje informacije:

drugi, treći i četvrti tjedan u mjesecu

Popodnevne informacije - prema dogovoru s razrednikom

prvi tjedan u mjesecu : 2.- 5. studeni, 30. studeni - 4. prosinca

Osim navedenih termina poslijepodnevnih informacija, roditelj će po potrebi dogovoriti s razrednikom ili predmetnim učiteljem termin popodnevnih informacija.

NAPOMENA: 18. 11. 2020. je državni blagdan

 

Razredna nastava

Vrijeme informacija

Prije podne

1.a

Renata Šikić M.

 

Četvrtak, 3.sat  (9.55-10.40)

1.b

Sanja Marković

       

Srijeda, 3.sat ( 9.45 – 10.30 )

1.c

Danijela Strmotić 

  

Srijeda, 4.sat ( 10. 45- 11.30)

2.a

Staša Bakić

 

Ponedjeljak, 3. sat (9.45 – 10.30)

2.b

Sonja Kobešćak

   

Utorak, 3.sat (9.45-10.30 )

2.c

Edita Brečić    

     

Srijeda, 2.sat (8.50-9.35)

3.a

Davorka Škof    

  

Ponedjeljak, 3.sat ( 9.45 – 10.30 )

3.b

Velimir Mostovac

 

Utorak, 3.sat (9.45-10.30 )

 

3.c

Renata Gizdavčić

   

Srijeda, 3.sat (9.45 - 10.30)

4.a

Alica Petričević 

    

Četvrtak, 2.sat (9.50-10.35)

4.b

Marina Pavlić  

  

Ponedjeljak 2.sat (8.50-9.35)

 

4.c

Valentina Pikec   

 

Srijeda 3. sat (9.45 – 10.00)

3.d i 4.d

Alen Vranić

Utorak 4. sat (10.30-11.15)

Popodnevne: srijeda (17.00-17.45)

3.a,3.b i 3.d/4.d

Engleski jezik,

Melita Antunović

Ponedjeljak, (10.30- 11.15)

 

 

preskoči na navigaciju